KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16516374
nr 1651 6374
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, hus vid vatten. Akvarell, bildmått: 20x37 cm, yttermått inklusive ram: 38x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 18:40:13
21/10 18:33:35